joomla templates top joomla templates template joomla

Zapraszamy na Dzień Dziecka Wąbrzeźno

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno kulturalne

30 maja wąbrzeski rynek zamieni się w plac zabaw. Bajkolandia, czary, taniec, śmieszne zdjęcia i słodkie niespodzianki – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowano dzieciom z okazji Dnia Dziecka. Na imprezę z okazji Dnia Dziecka Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza na Plac Jana Pawła II 30 maja br. w godz. 10.00 – 12.00. - Tego dnia na wąbrzeskim rynku nasi milusińscy będą mieli okazję do wzięcia udziału w licznych zabawach.

Będą mogły m.in. bezpłatnie skorzystać z urządzeń oferowanych przez firmę Bajkolandia oraz spróbować swoich sił w roli „czarodzieja” podczas magicznych sztuczek wykonywanych przez Antona Czuprowa – informuje Dorota Otremba z WDK. – W prezencie dla najmłodszych Firma „Wesoły gość” Barbary Szczodrowskiej zaprosi do „Fotobudki”, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w zabawnej aranżacji. Natomiast każdego, kto będzie miał ochotę na sportowo – taneczne „wygibasy”, zaprasza Joanna Duma właścicielka „Odnowy Fitness”, która poprowadzi zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu.

Tego dnia znajdzie się również coś dla miłośników teatru, jego tajniki zdradzać im będzie Zbigniew Izdebski. Jak zawsze nie zabraknie malowania twarzy oraz słodkich upominków. A o godz. 16.00 w Kinie WDK odbędzie się bezpłatna projekcja filmowa dla najmłodszych. Zapraszamy!