joomla templates top joomla templates template joomla

Wystawa Zabytkowych Pojazdów

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno kulturalne

19 lipca wystawa zabytkowych pojazdów. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane są w WDK do 15 lipca. Ubiegłoroczne spotkanie miłośników „pełnoletnich czterech kół” przyciągnęło do Wąbrzeźna bogatą kolekcję aut i zwiedzających.

W tym roku pasjonatów zabytkowej motoryzacji zapraszamy na Plac Jana Pawła II w niedzielę – 19 lipca br. W godzinach od 10.00 do 14.00 wąbrzeski rynek przeistoczy się w mobilną ekspozycję aut. Wystawę wzbogacą PITSTOP oraz konkursy sprawnościowe dla właścicieli aut. Okolicznościowe Statuetki otrzymają właściciele „Najstarszego auta” i „Najoryginalniejszego pojazdu”. Trzecią Statuetkę przyznają odwiedzający wystawę.

Będzie to „Nagroda Publiczności”. Wszyscy właściciele pojazdów zabytkowych, zarejestrowani w Biurze Organizacyjnym WDK, otrzymają pamiątkowe gadżety oraz zostaną zaproszeni do uczestnictwa w rajdzie. Organizatorem „mobilnej” plenerowej ekspozycji jest Wąbrzeski Dom Kultury. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem burmistrza Leszka Kawskiego.

Imprezę wspierają: Automobilklub Toruński delegatura Wąbrzeźno, ARMOT oraz anonimowi darczyńcy. Patronat medialny objęli: Gazeta Pomorska, Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA oraz Miejska Telewizja Kablowa. Zapisy oraz bliższe informacje w Dziale Animacji Kultury i Promocji Miasta, tel. 56 688 17 27, wew. 24 lub 535 436 071. Zgłoszenia przyjmowane są do 15.07.2015 r., również drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Udział w imprezie jest bezpłatny. M. Tywanek, WDK