joomla templates top joomla templates template joomla

Konkurs HIT

wabrzezno.pl; Józef Krawczyk włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 21 czerwca 2011 roku o godz. 1800 w salach „Dworu Artusa” w Toruniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników Konkursu Gospodarczo- Samorządowego HIT Kujaw i Pomorza 2011.

ZAPRASZAMY NA DYŻUR

wabrzezno.com ; Przemysław Górski włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

alt24 czerwca br. (piątek) Ryszard Bober Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza na spotkanie w Wąbrzeźnie. Dyżur w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie, przy ul. Wolności 44 w sali 130 (I piętro) zaplanowano w godzinach 11.50-13.00.

Poszukuję 4 osoby na stanowisko specjalisty-psychologa

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

altWójt Gminy Płużnica poszukuje 4 osób na stanowisko specjalisty – psychologa do pracy w formie umowy cywilno-prawnej Z wybranymi kandydatami zostaną zawarte umowy zlecenia w punktach przedszkolnych w gminach:

Zagubieni we Wrońskich Lasach

wabrzezno.pl; www.zswronie.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 11.06.2011r. odbyła się już V edycja Marszu na Orientację – Zagubieni we Wrońskich Lasach. Uczestnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych, dla których zostały przygotowane osobne trasy i mapy...

WARSZTATY MEDIALNE

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altNie masz jeszcze planów wakacyjnych?Chcesz przyjemnie i aktywnie spędzić czas w gronie ciekawych ludzi?

PRZERWA W DOSTAWIE WODY

wabrzezno.com; Marek Kondraciewicz włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altUtrudnienia w dostawie wody Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o. w Wąbrzeźnie zawiadamia że w nocy z dnia 9/10-06-2011 ( czwartek/piątek ) od godz. 1.00 do godz. 5.00 nastąpi przerwa w dostawie wody z uwagi na wymianę zasuw odcinających oraz hydrantów na ulicy 1-go Maja. Informujemy również że w dniu 10-06-2011 może pogorszyć sie jakość wody.Za utrudnienia przepraszamy wszystkich odbiorców wody.

Informacja z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

wabrzezno.pl; Anna Wetzel włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 2 czerwca 2011 roku w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie o godz. 13.00 odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Powiatu oraz komendanci służb i straży z terenu powiatu wąbrzeskiego...

Sukces goni sukces

wabrzezno.pl; Dorota Dembowska włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW czerwcu wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dębowej Łące brali udział w XI Kujawsko - Pomorskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych. Zawody odbyły się w hali sportowej klubu „Olimpia” w Grudziądzu.

ODWIEDZILI SYKE

wabrzezno.com; Aleksandra Konieczka włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altW dniach od pierwszego do piątego czerwca tego roku z Wąbrzeźna do zaprzyjaźnionego miasta Syke udała się trzydziestoosobowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod kierunkiem kapelmistrza Rafała Sójki oraz dwunastoosobowa grupa harcerzy pod opieką druhen Jolanty Grabowskiej i Ewy Markiewicz. Opiekę językową nad grupami sprawowała Aleksandra Konieczka.

Sukces lekkoatletów z Zespołu Szkół z Wronia

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 3 czerwca 2011 r. w Jabłonowie Pomorskim odbył się II Wojewódzki Miting Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział blisko 120 zawodników m.in. z Brodnicy, Golubia-Dobrzynia, Jabłonowa Pomorskiego i Wronia. Reprezentacja uczniów z Zespołu Szkół we Wroniu wróciła z trzema złotymi medalami oraz srebrnym i brązowym medalem. Więcej informacji na stronie internetowej

Święto Województwa: Piknik Astronomiczny w Grudziądzu

Sebastian Soberski włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zapraszamy na Piknik Astronomiczny, który odbędzie się 11 czerwca 2011 (SOBOTA) w godzinach 17:00-19:30 na Błoniach Nadwiślańskich (promenada koło Flisaka) w Grudziądzu.

III PIKNIK RODZINNY

wabrzezno.com; Monika Marszałek włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altW dniu 02.06.2011r. w ramach obchodów Dni Wąbrzeźna na terenie Ochronki im. Edmunda Bojanowskiego zorganizowany został III Piknik Rodzinny WCPTiIS.