joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek pod Wąbrzeźnem. Kierowca uderzył w drzewo. Trzy osoby trafily do szpitali z obrażeniami nóg i klatki piersiowej

info: KMP, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Nadmierna prędkość i niezachowanie należytej ostrożności, to prawdopodobne przyczyny wypadku drogowego do jakiego doszło w ubiegły wtorek na drodze krajowej nr 15 w Lipnicy.
 
 
W ubiegły wtorek 11 lutego o godz. 15:00 policjanci ruchu drogowego zostali pilnie skierowani do m. Lipnica na DK nr 15, gdzie auto osobowe miało uderzyć w przydrożne drzewo. 
 
 
Na miejscu funkcjonariusze zastali rozbitą osobową mazdę, kilka zastępów straży pożarnej oraz karetki pogotowia ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-latek kierujący mazdą, mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego, stracił panowanie nad autem podczas manewru wyprzedzania, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 
 
 
Kierowca i dwóch jadących z nim pasażerów trafili do szpitali z obrażeniami nóg i klatki piersiowej. Kierowca był trzeźwy, za spowodowanie wypadku odpowie teraz przed sądem.
 
 
Apelujemy o zachowanie wszelkich środków ostrożności na drodze i dostosowywanie prędkości do warunków jakie na niej panują. W głównej mierze od nas samych zależy czy dotrzemy bezpiecznie do celu.