joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek pod Wąbrzeźnem, auto uderzyło w drzewo. Kierująca pojazdem kobieta doznała poważnych obrażeń, dlatego z miejsca zdarzenia została przewieziona helikopterem lotniczym do szpitala

info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
W sobotę (02.05.20 r.) w m. Nielub doszło do wypadku drogowego. Jako pierwsi na miejscu byli policjanci drogówki, którzy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej osobie zakleszczonej w pojeździe.
 

Ok. godz. 11:30 dyżurny naszej jednostki odebrał zgłoszenie o wypadku, do którego miało dojść na trasie Wąbrzeźno – Ryńsk. Skierowany na miejsce patrol ruchu drogowego w Nielubiu zastał kompletnie rozbite na przydrożnym drzewie auto. W pojeździe zakleszczona była młoda kobieta, 26-letnia mieszkanka Wąbrzeźna.
 
 
Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy do czasu przyjazdu karetki pogotowia i straży pożarnej. Z uwagi na poważne obrażenia jakich doznała kierująca, z miejsca zdarzenia zabrał ją helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego.
 
 
Badanie trzeźwości nie wykazało obecności alkoholu u kierującej, policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyny wypadku.