joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek na obwodnicy. Powodem rozlana plama oleju na drodze

włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
Jak ustalili policjanci plama oleju była najprawdopodobniej przyczyną wpadnięcia w poślizg auta na obwodnicy miasta. Sprawca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.
 
W niedzielę po godzinie 11.30 dyżurny wąbrzeskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na obwodnicy miasta. 
 
 
Na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili, iż na łuku drogi kierująca pojazdem marki Renault Megane 62 – letnia kobieta wpadła w poślizg w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu. 
 
Przyczyną takiego stanu rzeczy była plama oleju na drodze. Mundurowi podjęli natychmiast czynności mające na celu ustalenie sprawcy zanieczyszczenia drogi. 
 
Pojazd, z którego miał miejsce wyciek oleju został odnaleziony w Jarantowicach. Policjanci ustalili kierującego uszkodzonym autem 63 – letniego mężczyznę. Jak się okazało mężczyzna nie powinien w ogóle siadać za kółko, gdyż  nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem. 
 
Mieszkaniec powiatu odpowie przed sądem za spowodowanie zagrożenia  ruchu drogowym, zanieczyszczenie drogi oraz kierowanie pojazdem nie mając do tego uprawnień.