joomla templates top joomla templates template joomla

Wykryto w Wąbrzeźnie sharing! Mężczyzna kombinował z sygnałami telewizji cyfrowych udostępniając je innym

włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz wąbrzescy kryminalni we współpracy z przedstawicielami telewizji cyfrowych ustalili sprawcę sharingu na terenie Wąbrzeźna.
 
Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz wąbrzescy kryminalni we współpracy z przedstawicielami telewizji cyfrowych ustalili sprawcę sharingu na terenie Wąbrzeźna. Następnie stróże prawa odwiedzili 55 – letniego mężczyznę. 
 
 
W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli sprzęt elektroniczny służący do nielegalnego udostępniania kodowanego sygnału telewizyjnego. Funkcjonariusze ustalili, iż mieszkaniec Wąbrzeźna umożliwiał odbiór wielu płatnych kanałów telewizyjnych co najmniej  29  osobom w kraju i poza jego granicami. 
 
Mężczyzna usłyszał już zarzut doprowadzenia do bezprawnego odbioru oraz udostępnienia sygnału telewizyjnego innym osobom z ustawy o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym. 
 
Czyn ten zagrożony jest karą grzywny lub pozbawienia wolności do 1 roku. 
 
 Policjanci w toku prowadzonych czynności do sprawy przeszukali także cztery inne mieszkania na terenie powiatu. W trakcie tych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy m.in. dekodery, laptopy, karty telewizyjne.
 
Policjanci obecnie prowadzą czynności zmierzające do ustalania wszystkich osób korzystający z nielegalnego procederu.