joomla templates top joomla templates template joomla

Wyciągnął go z auta przewrócił i zaczął zadawać uderzenia po całym ciele. Tak zachował się jeden z kierowców

włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
Kolizja drogowa w Ryńsku zakończyła się uszkodzeniem ciała 82 – letniego mężczyzny. Agresywny mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem.
 
Do zdarzenia doszło w miejscowości Ryńsk. Kierujący pojazdem marki Ford Fiesta 82 – letni mężczyzna włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej VW Golfem 30 – letniej kobiecie.

 

W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów. Sytuacja ta bardzo zdenerwowała 34 – letniego brata uczestniczącej w kolizji kobiety, który również poruszał się pojazdem. 
 
Wysiadł on ze swojego auta podszedł do starszego mężczyzny, wyciągnął go z auta przewrócił i zaczął zadawać uderzenia po całym ciele.  Pierwsi za zdarzenie zareagowali policjanci ruchu drogowego, którzy patrolowali Ryńsk. Natychmiast podbiegli do agresywnego mężczyzny i obezwładnili go.  
 
Na miejsce po chwili przybyła załoga karetki pogotowia i udzieliła pomocy poszkodowanemu 82 – latkowi. Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie przychylił się do wniosku policji by przestępstwo jakiego dopuścił się agresywny mężczyzna objąć ściganiem z urzędu. 
 
34 – letni mieszkaniec Wąbrzeźna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała.  Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.​