joomla templates top joomla templates template joomla

Wychodząc z sklepu, w którym dokonał chwilę wcześniej kradzieży, wpadł wprost w ręce policjanta. Mężczyzna kila dni wcześniej opuścił więzienie, gdzie odbywał karę za kradzieże

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Niedługo cieszył się łupami złodziej, który został zatrzymany przez jednego z naszym funkcjonariuszy. Doświadczenie i czujność policjanta pozwoliły na złapanie złodzieja natychmiast po dokonanej przez niego kradzieży w jednym ze sklepów.
 
 
W środę 11 marca po godz. 11:00 funkcjonariusz naszej jednostki mł. asp. Krzysztof Świerczyński, pojechał do jednego z marketów na terenie Wąbrzeźna w sprawie dokonanej tam w przeszłości kradzieży. Wchodząc do środka zauważył znanego mu mężczyznę, który kilka dni wcześniej opuścił zakład karny, gdzie przebywał w związku z licznymi kradzieżami.
 
 
 
W trakcie wykonywania swoich czynności w pomieszczeniu biurowym sklepu, funkcjonariusz zasugerował pracownikowi ochrony, aby zwrócił uwagę na ww. mężczyznę. Jak się okazało słusznie, już po kilku minutach złodziej z torbą pełną towaru wybiegł ze sklepu.
 
Policjant natychmiast pobiegł za nim i nieopodal sklepu zatrzymał 39-letniego mieszkańca Wąbrzeźna. Produkty o wartości prawie 200 zł wróciły do sklepu, a złodziej ponownie trafi przed oblicze sądu.