joomla templates top joomla templates template joomla

W trakcie kontroli mercedesa policjanci ujawnili 15 woreczków z białym proszkiem o łącznej wadze ponad 270 gramów. Badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina

info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

W sobotę policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli mercedesa, którego kierujący na widok radiowozu zmienił nagle kierunek jazdy. Jak się okazało miał ku temu podstawy.
 
 
W sobotnią noc (14.09.19 r.) po godzinie 1:00 policjanci "patrolówki" zauważyli osobowego mercedesa, który nagle skręcił w boczną uliczkę na ich widok. Zatrzymany do kontroli 33-letni mieszkaniec Torunia był wyraźnie zdenerwowany. 
 
 
Policjanci w trakcie jego kontroli osobistej i późniejszego przeszukania samochodu ujawnili 15 woreczków z białym proszkiem o łącznej wadze ponad 270 gramów. Badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. Poza tym w aucie mężczyzny zabezpieczono pieniądze w kwocie ponad 4 tys złotych, telefon komórkowy i dwa laptopy. 
 
Jak się okazało mężczyzna był już wielokrotnie karany w przeszłości za różne przestępstwa, w tym za posiadanie narkotyków. 
 
Usłyszał już prokuratorskie zarzuty, zastosowano wobec niego również poręczenie majątkowe, dozór policji oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu do 3 lat więzienia.