joomla templates top joomla templates template joomla

Syn wrócił do domu bardzo pobudzony, zaczął atakować swoją matkę. Kiedy przyjechała policja zaprzeczył, a następnie zaczął być ponowie agresywny. Był pod wpływem narkotyków

info: Wąbrzeźno/Policja włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci "patrolówki" w Wąbrzeźnie wezwani zostali do awantury domowej, gdzie syn miał być nienaturalnie pobudzony i atakować swoją matkę. Interwencja poza Niebieską Kartą, skończyła się dla niego zatrzymaniem, ponieważ policjanci znaleźli narkotyki.
 
 
W środę po godz. 20:00 policjanci ogniwa patrolowo - interwencyjnego wezwani zostali do m. Lipnica, gdzie 27-letni mężczyzna miał awanturować się w domu. Obecna na miejscu matka agresora powiedziała policjantom, że syn wrócił do domu bardzo pobudzony i wszczyna awantury. Kiedy funkcjonariusze weszli do jego pokoju mężczyzna stanowczo zaprzeczył jakoby robił coś złego, ale nagle stał się agresywny wobec nich. 
 
 
Nie reagował na wezwania, aby uspokoił się i wylegitymował, przechodząc po chwili od słów do czynów.
 
Policjanci szybko obezwładnili mężczyznę i założyli mu kajdanki. Ku ich zdziwieniu na stole w jego pokoju zauważyli wagę elektroniczną, woreczek z białym proszkiem i oraz zielony susz roślinny. Badania narkotesterem nie pozostawiły wątpliwości.
 
Mężczyzna został zatrzymany w związku z posiadaniem 0,66 grama amfetaminy oraz 240 gramów marihuany. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.