joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkaniec Wąbrzeżna pożyczył auto od teścia i "po pijaku" zawiózł ranną córkę do Regionalnego Szpitala w Grudziądzu. Tam go zatrzymano, miał 1,3 promila

włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
W sobotę, 24 czerwca br., grudziądzcy strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który będąc pod wpływem alkoholu przyjechał samochodem do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego.
 
O nietrzeźwym kierowcy funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy prowadzili inną interwencję na terenie grudziądzkiego szpitala, powiadomił jeden z ratowników medycznych.
 
 
 
Mężczyzna – 35-letni mieszkaniec Wąbrzeźna – przyjechał samochodem z żoną i córką. Zaparkował przy oddziale dekontaminacji. Jak się okazało, przywiózł córkę do szpitala z powodu rany głowy. W tym celu pożyczył pojazd od swojego teścia.
 
Mężczyzna przyznał, że godzinę przed przyjazdem spożył piwo. Zamiast jednak wezwać karetkę, zachował się nieodpowiedzialnie i sam zasiadł za kierownicą.
 
Na miejsce wezwano patrol Policji. Okazało się, że kierowca miał 1,3 promila alkoholu. Policjanci zabrali go na Komendę Miejską Policji celem przeprowadzenia dalszych czynności służbowych.