joomla templates top joomla templates template joomla

"Patrolówka" zatrzymała nietrzeźwego kierowcę. Po czynnościach ten wrócił do domu, gdzie nożem zaatakował żonę i próbował popełnić samobójstwo

info: Policja, Wąbrzeżno, foto: archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

W poniedziałkowy wieczór policjanci z wąbrzeskiej "patrolówki" zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Po czynnościach z jego udziałem mężczyzna wrócił do domu, gdzie nożem zaatakował żonę, po czym próbował popełnić samobójstwo. Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze pomogli zarówno kobiecie, jak i samemu desperatowi.
 
 
W poniedziałek (30.09.19) o 19:30 funkcjonariusze z wąbrzeskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli vw golfa, którego kierujący miał promil alkoholu w organizmie. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został zwolniony i wrócił do domu.
 
Niespełna trzy godziny później policjanci zostali wezwani na interwencję, gdzie rozliczany wcześniej kierowca miał grozić żonie pozbawieniem życia. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze mężczyzna ranił kobietę nożem i uciekł do garażu, gdzie próbował popełnić samobójstwo. Policjanci udzielili pomocy kobiecie, jak i samemu agresorowi. 51-letni mieszkaniec Wąbrzeźna został zatrzymany, pod nadzorem policjantów noc spędził w szpitalu.
 
 
Wczoraj (1.10.19) usłyszał prokuratorskie zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Grozi mu do 2 lat więzienia. Prokurator zadecydował, że mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i opuszczania kraju. Objęty został również dozorem policji i zobowiązany do poręczenia majątkowego.