joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek pod Wąbrzeźnem. Mieszkanka Torunia nie dostosowała prędkości, straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Kobietę przewieziono do szpitala

info: KMP, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
Kiedy prowadzone są jeszcze czynności wyjaśniające do niedawnego wypadku w Nielubiu, tym razem w Orzechówku doszło do kolejnego z drzewem w roli głównej. Tu przyczyną była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.

W niedzielę 24 lutego tuż po godz. 15:00 do naszej jednostki wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w m. Orzechówko. Patrol ruchu drogowego, który przyjechał na miejsce zastał rozbitego peugeota i przybyłe wcześniej służby ratunkowe.
 
 
Jak wstępnie ustalili, kierująca autem 65-letnia mieszkanka Torunia nie dostosowała prędkości do warunków ruchu przez co straciła nad nim panowanie i uderzyła w przydrożne drzewo. Z poważnymi obrażeniami ręki trafiła do szpitala, była trzeźwa.
 

Nie ustajemy w naszych apelach o zachowanie ostrożności na drodze. Aktualna deszczowa aura nie sprzyja dobrym warunkom na drodze, dlatego im mniejsza prędkość tym większe bezpieczeństwo.