joomla templates top joomla templates template joomla

"Nasmarował" na niedawno oddany do użytku moście przy Jeziorze Zamkowym. Straty oszacowano na prawie 1000 zł. "Artysta" dzięki monitoringowi szybko został zatrzymany

info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, we współpracy ze Strażą Miejską, już na drugi dzień po zgłoszeniu ustalili personalia wandala, który namalował graffiti na moście przy ul. Jeziornej w Wąbrzeźnie. Sprawca, pewnie nie zdawał sobie sprawy, że wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Teraz odpowie za zniszczenie mienia, które oszacowano na prawie 1000 zł.
 
 
We wtorek (10.09.19) pracownik Urzędu Miasta w Wąbrzeźnie zgłosił policjantom, że niedawno oddany do użytku most przy Jeziorze Zamkowym został zniszczony przez jakiegoś mężczyznę. 
 
 
Nieznany jeszcze wtedy wandal farbą namalował na nim jakiś napis. Straty oszacowano na prawie 1000 zł. "Artysta" nie wziął jednak pod uwagę, że most i jego okolica jest pod baczną obserwacją kamer monitoringu miejskiego.
 
Po przejrzeniu nagrania policjanci, we współpracy ze straznikami miejskiemi, wytypowali sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany i teraz odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia.