joomla templates top joomla templates template joomla

Miał 1,5 promila. Wiózł 4 letnią córeczkę na "podwójnym gazie" znacznie przekraczając prędkość. Dodatkowo nie miał prawa jazdy, zgubił je 3 lata wcześniej i "zapomniał" ponownie wyrobić

info: Policja, Wabrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

 
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę audi, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że nie ma przy sobie prawa jazdy, ponieważ zgubił je, ale to był najmniejszy z jego problemów.

W sobotę 18 lipca policjanci drogówki kontrolowali prędkość aut na trasie Wąbrzeźno – Kowalewo Pomorskie. Ok 16:30 w m. Pływaczewo nasi funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości pędzącego w ich kierunku audi.
 
 
Przy ograniczeniu do 70 km/h policyjny radar laserowy wskazał wynik 107 km/h.Zatrzymany do kontroli 45-letni mieszkaniec gm. Ryńsk od razu przyznał, że nie ma przy sobie prawa jazdy. Sprawdzenie w systemie pokazało, że dokument ten widnieje jako zagubiony od ponad 3 lat! W związku z powyższym mężczyzna ukarany został dwoma mandatami karnymi.
 
Jednak uwagę policjantów zwróciło nienaturalne zachowanie mężczyzny. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na domiar złego kierowca przewoził na przednim siedzeniu swoją niespełna 4-letnią córkę! Dziecko przekazane zostało pod opiekę babci. Mężczyzna stracił więc uprawnienia do kierowania, ponadto grozi mu teraz do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.