joomla templates top joomla templates template joomla

Kradli paliwo ze zbiorników sprzętu budowlanego i autobusów i odsprzedawali. Łącznie upłynnili co najmniej prawie 1000 litrów oleju napędowego o wartości ponad 4700 zł, grozi im teraz do 10 lat

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego naszej jednostki w poniedziałek 23 marca zatrzymali trzech mężczyzn, którzy od kilku miesięcy kradli olej napędowy z maszyn budowlanych i autobusów na terenie naszego powiatu. W ręce mundurowych wpadł również paser kupujący skradzione paliwo.
 
 
Od listopada 2019 roku do marca 2020 roku na terenie gmin Książki i Dębowa Łąka doszło do kilku kradzieży paliwa ze zbiorników sprzętu budowlanego i autobusów. Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego wąbrzeskiej komendy.
 
 
Wykonane przez nich czynności pozwoliły na zatrzymanie na gorącym uczynku trzech mężczyzn w wieku 18 lat, mieszkańców powiatów brodnickiego i wąbrzeskiego, którzy dokonywali właśnie kolejnego włamania do zbiornika z paliwem. Zatrzymany został również paser, 25-letni mieszkaniec powiatu golubsko-dobrzyńskiego, który kupował całe skradzione paliwo.
 
Trzej młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem w wyniku czego ich łupem padło prawie 1000 litrów oleju napędowego o wartości ponad 4700 zł, grozi im teraz do 10 lat więzienia. Tym samym zatrzymany 25-latek usłyszał zarzut świadomego kupna paliwa pochodzącego z kradzieży za co grozi mu do 5lat więzienia.