joomla templates top joomla templates template joomla

Kierująca nie dostosowała prędkości do warunków ruchu na łuku drogi, aby uniknąć zderzenia zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kierującą autem oraz jej pasażerkę przetransportowano do szpitala

info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

W poniedziałek (26.08.19 r.) o 15:45 policjanci ruchu drogowego pojechali pilnie do miejscowości Ludowice w związku ze zgłoszeniem o wypadku drogowym. Niestety skutki zdarzenia okazały się być bardzo poważne.
 
 
Tuż przed godziną 16:00 policjanci "drogówki" zostali wysłani do Ludowic, gdzie miało dojść do wypadku. Na miejscu zastali rozbitego w rowie vw polo. 
 
 
Kierująca autem oraz jej pasażerka przetransportowane zostały do szpitala. Jak wstępnie ustalili policjanci, 23-letnia kierująca volkswagenem mieszkanka naszego powiatu, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się inny pojazd. 
 
 
Aby uniknąć zderzenia zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Policjanci zabezpieczyli nagranie z rejestratora video zamontowanego w vw.
 
Po raz kolejny apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku. Od lat nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków w Polsce. Jest to kolejny przykład, kiedy mogło dojść do tragedii, gdyby auta jednak zderzyły się. W myśl starej zasady: "lepiej dojechać kilka minut później, niż wcale."