joomla templates top joomla templates template joomla

Jednego z urzędów miał zostać zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że napastnicy chcąc zmusić go do odstąpienia od zleconych mu prac, polali jego auto benzyną i grozili podpaleniem

info: Policja Wąbrzeźno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego oraz dzielnicowi z Wąbrzeźna zatrzymali dwóch mężczyzn - ojca i syna, którzy grozili pracownikowi jednego z urzędów. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo, o które są podejrzani grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.
 
 
W poniedziałek (30.09.19) policjanci z Wąbrzeźna zostali wezwani do Orzechowa, gdzie pracownik jednego z urzędów miał zostać zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że dwaj mieszkańcy Orzechowa w wieku 67 i 36 lat, chcąc zmusić go do odstąpienia od zleconych mu prac remontowych, polali jego auto benzyną i grozili podpaleniem.
 
 
Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzuty z art. 190 kk. Grozi im teraz do 2 lat więzienia.
 
Prokurator wydał wobec nich zakaz opuszczania kraju i objął dozorem policji. Każdy z nich został zobowiązany do poręczenia majątkowego.