joomla templates top joomla templates template joomla

52-letni kierowca opla odmówił podania policjantom swoich danych, zaczął zachowywać się arogancko i agresywnie. Agresora obezwładniono, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

info: Policja, Wąbrzeźno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

W sobotę 24 sierpnia ok 21:30 policjanci ruchu drogowego pojechali do miejscowości Łopatki w związku ze zgłoszeniem o kolizji. Z pozoru zwykła interwencja zakończyła się zarzutami dla jednego z kierowców.
 
 
Policjanci "drogówki", którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zastali dwa auta z oberwanymi lewymi lusterkami wstecznymi. Okazało się, że kilka kilometrów wcześniej opel wymijał się ze skodą i doszło do zderzenia, jednak kierowca opla nie zamierzał się zatrzymać. 
 
 
Kierująca skodą zawróciła więc za nim i powiadomiła policję. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, 52-letni mieszkaniec Książek odmówił podania swoich danych osobowych, zaczął zachowywać się bardzo arogancko, aż w końcu agresywnie wobec funkcjonariuszy. 
 
Agresor został szybko obezwładniony i umieszczony w radiowozie, badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz poza grzywną za kolizję i odmowę podania swoich danych osobowych, grozi mu do 2 lat więzienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości.