joomla templates top joomla templates template joomla

Pijany 16-letni "kierowca" ukradł auto i zabrał na przejażdżkę nastoletnich kolegów z okolic Chełmna i Brodnicy. Po drodze nie spodobał im się peleton wyścigu kolarskiego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Wąbrzeźno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali trzech nieletnich mężczyzn. Znajdując się w stanie nietrzeźwości podróżowali skradzionym autem. Wyzywali uczetników peletonu międzynarodowego wyścigu kolarskiego juniorów, po zatrzymaniu znieważali policjantów. 

Mieszkaniec Wąbrzeżna pożyczył auto od teścia i "po pijaku" zawiózł ranną córkę do Regionalnego Szpitala w Grudziądzu. Tam go zatrzymano, miał 1,3 promila

T.W./eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

W sobotę, 24 czerwca br., grudziądzcy strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który będąc pod wpływem alkoholu przyjechał samochodem do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego. 

Nie miał siły jechać dalej stanął na poboczu. Kiedy przyuważyła go policja próbował uciekać. Miał 2 promile alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Na nic zdały się próby 22 – latka uniknięcia kontroli drogowej w Książkach. Kierujący golfem mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. Policjanci drogówki przeprowadzając kontrolę drogową w Książkach zauważyli, iż w pewnej odległości od nich na poboczu zatrzymał się volkswagen.