joomla templates top joomla templates template joomla

15 kg tytoniu bez akcyzy. Grożą za to posiadaczowi 3 lata więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wąbrzeźnie ujawnili prawie 15kg tytoniu bez akcyzy. 02.08.2016 policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wąbrzeźnie wykonując czynności służbowe w jednym z domów mieszkalnych na terenie naszego powiatu ujawnili 14,9 kg tytoniu bez wymaganych znaków akcyzy. 

Pijany traktorzysta na drodze. Zdenerwował się gdy zobaczył Policję

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policja, Wąbrzeźno; foto: eReporter24.pl/Archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci drogówki zatrzymali w Wielkich Radowiskach mężczyznę który kierował ciągnikiem rolniczym po pijanemu. Ten sam patrol kilkanaście minut później zatrzymał motorowerzystę na zakazie. Wczoraj policjanci ruchu drogowego patrolując miejscowość Wielkie Radowiska zauważyli niepewnie jadący ciągnik rolniczy. 

Dokonali kradzieży sklepowej. Większość łupu udało się odzyskać

info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta podejrzewanych o dokonanie kradzieży sklepowej. Nie dla wszystkich wąbrzeskich policjantów obchody święta policji były okazją do przyjmowania życzeń i udziału w uroczystej zbiórce oraz Mszy św. 

Tomek Niemyt Mistrzem Województwa

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

W miniony piątek – 9 października 2015 r. nasi uczniowie i uczennice (Julia Zygarlicka, Oliwia Gołębiewska, Tomasz Niemyt) uczestniczyli w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Wąbrzeski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych nagrodził podczas uroczystej Gali w dniu 8 października 2015 r., która odbyła się w Warszawie, laureatów XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.

"Przemycał" rowerem marihuanę. Grozą mu 3 lata pozbawienia wolności

info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego zatrzymali wczoraj 20 – letniego rowerzystę, który posiadał przy sobie marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Wczoraj ok godziny 20.20 funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego w trakcie patrolowania miejscowości Niedźwiedź podjęli do legitymowania rowerzystę.

15-latek próbował zmusić 31-letnią kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Groził jej śmiercią

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info KMP Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

15-latek próbował zmusić 31-letnią kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Groził jej śmiercią Próbował zmusić kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Mężczyzna zastał zatrzymany 15-letni mężczyzna próbował zmusić groźbą 31-letnią kobietę powracającą samotnie do domu aby ta poddania się innej czynności seksualnej. 

27-letni mieszkaniec Wąbrzeźna odpowie za posiadanie środków narkotycznych

info: Komenda Policji; Wąbrzeźno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie na wniosek Komendanta Powiatowego Policji zastosował w stosunku do mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Mieszkaniec Wąbrzeźna odpowie przed sądem za posiadanie i udzielanie środków narkotycznych. Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wąbrzeźna. 

Konkurs dla dziennikarzy „Pozytywnie dociekliwi”

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

28 września, w Międzynarodowym Dniu Prawa do Informacji, Sieć Obywatelska Watchdog Polska ogłosiła konkurs dla dziennikarzy i dziennikarek – „Pozytywnie dociekliwi”. Konkurs jest skierowany do dziennikarzy prasy lokalnej, mediów obywatelskich o zasięgu lokalnym i/lub regionalnym, portali i blogów internetowych adresowanych do społeczności lokalnych.

Spotkanie z uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

W czwartek, 8 października w ramach programu: „Kompleksowe działania z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki chorób nowotworowych z zapewnieniem wysokiego stopnia zgłaszalności na badania w Powiecie Wąbrzeskim” przeprowadzono zajęcia w Wąbrzeskim Domu Kultury dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Drugie biegi XI GP

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrześno sport

Na starcie drugiego biegu XI edycji Grand Prix Wąbrzeźna stanęło 172 zawodników. Drugie biegi bieżącego cyklu Grand Prix Wąbrzeźna odbyły się 6 października. Na stadion MKS Unia przyszło 172 biegaczy. Jak zwykle startowali w kategoriach wiekowych.