joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowcy na podwójnym gazie. Akcja „Trzeźwy kierujący”

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Sześciu wąbrzeskich policjantów zaangażowanych w akcję „Trzeźwy kierujący” skontrolowało 550 kierowców. Zatrzymano dwóch pijanych kierujących. Dziś od wczesnych godzin rannych wąbrzescy policjanci prowadzili akcję pod hasłem „Trzeźwy kierujący”. 

Wypadek na obwodnicy. Powodem rozlana plama oleju na drodze

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Jak ustalili policjanci plama oleju była najprawdopodobniej przyczyną wpadnięcia w poślizg auta na obwodnicy miasta. Sprawca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem. W niedzielę po godzinie 11.30 dyżurny wąbrzeskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na obwodnicy miasta.

Wyciągnął go z auta przewrócił i zaczął zadawać uderzenia po całym ciele. Tak zachował się jeden z kierowców

włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Kolizja drogowa w Ryńsku zakończyła się uszkodzeniem ciała 82 – letniego mężczyzny. Agresywny mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem. Do zdarzenia doszło w miejscowości Ryńsk. Kierujący pojazdem marki Ford Fiesta 82 – letni mężczyzna włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej VW Golfem 30 – letniej kobiecie. 

Policja dokonała zatrzymania sprzętu komputerowego. Podejrzewa się że są na nim nielegalne tresci

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy kryminalni dokonali wczoraj zatrzymania sprzętu komputerowego. Czynności wykonano w związku z podejrzeniem przechowywania na nim nielegalnych treści. Wąbrzescy kryminalni wczoraj w godzinach popołudniowych weszli do jednego z mieszkań na terenie Wąbrzeźna. 

Jechał jako pasażer, wpadł z amfetaminą. Noc spędził w areszcie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci patrolówki w trakcie kontroli drogowej ujawnili u pasażera auta amfetaminę. Teraz 19 - latek odpowie za posiadanie narkotyków przed sądem. W niedzielę w nocy funkcjonariusze ogniwa patrolowo – interwencyjnego na ulicy gen. Pruszyńskiego w Wąbrzeźnie zatrzymali do kontroli drogowej osobowe auto. 

Miał w zapasie ich ponad 1000. Doniesiono, że posiada papierosy bez akcyzy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

1398 sztuk papierosów oraz 1 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli wąbrzescy stróże prawa. Nielegalny towar znajdował się w mieszkaniu 57 letniej mieszkanki powiatu. Dzielnicowy wąbrzeskiej komendy uzyskał informację dotyczącą posiadania papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej przez mieszkankę powiatu wąbrzeskiego. 

Policjant po służbie zauważył kierowcę jadącego wężykiem. Zareagował!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjant Wydziału Kryminalnego KPP w Wąbrzeźnie w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 31-latek swoją jazdą stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 19.00. 

Próbował wpłynąć na decyzję urzędnika. Grożą mu 3 lata pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; mapa: google włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali 61 – letniego mężczyznę, który za pomocą gróźb próbował wpłynąć za decyzję urzędników. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat. Wąbrzescy policjanci zostali wezwani do jednego z urzędów na terenie powiatu w związku z mężczyzną, który groźbami próbował wpłynąć na decyzję podejmowane przez urzędników. 

Nocny pożar w Wąbrzeźnie. Jedna osoba w szpitalu, 22 osoby ewakuowane

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Nocny pożar w Wąbrzeźnie. Jedna osoba w szpitalu, 22 osoby ewakuowane Wąbrzescy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru w budynku wielorodzonym do którego doszło dzisiejszej nocy. W jego wyniku do szpitala trafiła jedna osoba. 

Policja i straż rybacka ściga kłusowników. Wspólne patrole na wąbrzeskich jeziorach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

Wąbrzescy policjanci wspólnie ze Państwową i Społeczną Strażą Rybacką patrolują jeziora na terenie powiatu. Legitymują wędkarzy i sprawdzają wymagane do wędkowania dokumenty. Wąbrzescy policjanci wspólnie ze Państwową i Społeczną Strażą Rybacką patrolowali jeziora na terenie powiatu. 

Miał popsuty kierunkowskaz, wpadł za posiadanie narkotyków. Grożą mu 3 lata więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Podczas rutynowej kontroli pojazdu, którym poruszało się dwóch młodych mężczyzn, wąbrzescy policjanci ujawnili u jednego z nich dwa woreczki z zawartością marihuany. W piątek (05.08.2016 r) w godzinach popołudniowych policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Wąbrzeźnie podczas patrolu jednej z miejscowości naszego powiatu zauważyli jadący motorower ze źle działającymi kierunkowskazami.