joomla templates top joomla templates template joomla

Policja dokonała zatrzymania sprzętu komputerowego. Podejrzewa się że są na nim nielegalne tresci

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy kryminalni dokonali wczoraj zatrzymania sprzętu komputerowego. Czynności wykonano w związku z podejrzeniem przechowywania na nim nielegalnych treści. Wąbrzescy kryminalni wczoraj w godzinach popołudniowych weszli do jednego z mieszkań na terenie Wąbrzeźna. 

Nocny pożar w Wąbrzeźnie. Jedna osoba w szpitalu, 22 osoby ewakuowane

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Nocny pożar w Wąbrzeźnie. Jedna osoba w szpitalu, 22 osoby ewakuowane Wąbrzescy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru w budynku wielorodzonym do którego doszło dzisiejszej nocy. W jego wyniku do szpitala trafiła jedna osoba. 

Policja i straż rybacka ściga kłusowników. Wspólne patrole na wąbrzeskich jeziorach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

Wąbrzescy policjanci wspólnie ze Państwową i Społeczną Strażą Rybacką patrolują jeziora na terenie powiatu. Legitymują wędkarzy i sprawdzają wymagane do wędkowania dokumenty. Wąbrzescy policjanci wspólnie ze Państwową i Społeczną Strażą Rybacką patrolowali jeziora na terenie powiatu. 

Miał popsuty kierunkowskaz, wpadł za posiadanie narkotyków. Grożą mu 3 lata więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Podczas rutynowej kontroli pojazdu, którym poruszało się dwóch młodych mężczyzn, wąbrzescy policjanci ujawnili u jednego z nich dwa woreczki z zawartością marihuany. W piątek (05.08.2016 r) w godzinach popołudniowych policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Wąbrzeźnie podczas patrolu jednej z miejscowości naszego powiatu zauważyli jadący motorower ze źle działającymi kierunkowskazami. 

Pijany traktorzysta na drodze. Zdenerwował się gdy zobaczył Policję

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policja, Wąbrzeźno; foto: eReporter24.pl/Archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci drogówki zatrzymali w Wielkich Radowiskach mężczyznę który kierował ciągnikiem rolniczym po pijanemu. Ten sam patrol kilkanaście minut później zatrzymał motorowerzystę na zakazie. Wczoraj policjanci ruchu drogowego patrolując miejscowość Wielkie Radowiska zauważyli niepewnie jadący ciągnik rolniczy. 

Dokonali kradzieży sklepowej. Większość łupu udało się odzyskać

info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta podejrzewanych o dokonanie kradzieży sklepowej. Nie dla wszystkich wąbrzeskich policjantów obchody święta policji były okazją do przyjmowania życzeń i udziału w uroczystej zbiórce oraz Mszy św. 

Jechał jako pasażer, wpadł z amfetaminą. Noc spędził w areszcie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci patrolówki w trakcie kontroli drogowej ujawnili u pasażera auta amfetaminę. Teraz 19 - latek odpowie za posiadanie narkotyków przed sądem. W niedzielę w nocy funkcjonariusze ogniwa patrolowo – interwencyjnego na ulicy gen. Pruszyńskiego w Wąbrzeźnie zatrzymali do kontroli drogowej osobowe auto. 

Miał w zapasie ich ponad 1000. Doniesiono, że posiada papierosy bez akcyzy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

1398 sztuk papierosów oraz 1 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli wąbrzescy stróże prawa. Nielegalny towar znajdował się w mieszkaniu 57 letniej mieszkanki powiatu. Dzielnicowy wąbrzeskiej komendy uzyskał informację dotyczącą posiadania papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej przez mieszkankę powiatu wąbrzeskiego. 

15 kg tytoniu bez akcyzy. Grożą za to posiadaczowi 3 lata więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wąbrzeźnie ujawnili prawie 15kg tytoniu bez akcyzy. 02.08.2016 policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wąbrzeźnie wykonując czynności służbowe w jednym z domów mieszkalnych na terenie naszego powiatu ujawnili 14,9 kg tytoniu bez wymaganych znaków akcyzy. 

"Przemycał" rowerem marihuanę. Grozą mu 3 lata pozbawienia wolności

info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego zatrzymali wczoraj 20 – letniego rowerzystę, który posiadał przy sobie marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Wczoraj ok godziny 20.20 funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego w trakcie patrolowania miejscowości Niedźwiedź podjęli do legitymowania rowerzystę.

15-latek próbował zmusić 31-letnią kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Groził jej śmiercią

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info KMP Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

15-latek próbował zmusić 31-letnią kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Groził jej śmiercią Próbował zmusić kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Mężczyzna zastał zatrzymany 15-letni mężczyzna próbował zmusić groźbą 31-letnią kobietę powracającą samotnie do domu aby ta poddania się innej czynności seksualnej. 

27-letni mieszkaniec Wąbrzeźna odpowie za posiadanie środków narkotycznych

info: Komenda Policji; Wąbrzeźno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie na wniosek Komendanta Powiatowego Policji zastosował w stosunku do mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Mieszkaniec Wąbrzeźna odpowie przed sądem za posiadanie i udzielanie środków narkotycznych. Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wąbrzeźna.