joomla templates top joomla templates template joomla

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na ławników na kadencję 2012-2015

ugw.pl; Piotr Piątkowski włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

altKomunikat Przewodniczącego Rady Gminy Wąbrzeźno w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na ławników na kadencję 2012-2015 Uprzejmie informuję, iż w bieżącym roku, zgodnie z przepisami ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2001r. Nr 98, poz. 1070 z późn. zm.) przeprowadzone zostaną przez Radę Gminy Wąbrzeźno wybory ławników na kadencję 2012-2015. Zgodnie ze wskazaniem Prezesa Sądu Okręgowego w Toruniu powinna być wybrana następująca liczba ławników: • do Sądu Okręgowego w Toruniu - 1 ławnik do orzekania w sprawach cywilnych, • do Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie - 2 ławników do orzekania w sprawach rodzinnych i nieletnich

TRWAJĄ DNI WĄBRZEŹNA

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

alt 30 maja br rozpoczął się cykl imprez odbywających się w ramach Dni Wąbrzeźna.Przed nami muzyczny weekend na podzamczu na którym zagrają,w sobotę zespół "Elvis Na Bis" a w niedzielę gwóźdź programu koncert formacji VIDEO!!! Serdecznie Zapraszamy!!!

BIESIADA LITERACKA

wabrzezno.com; Aleksandra Kurek włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

alt2 czerwca 2011 r. o godz. 17.00 w sali kolumnowej WDK odbędzie się biesiada literacka pn. "LOKALNE PUBLIKACJE". Główny punkt spotkania to: PROMOCJA NAJNOWSZEJ KSIĄŻKI PANI IRENY SZYMION "POD TRZCINOWYM DACHEM W STANISŁAWKACH" Autorka osobiście opowie o swojej książce, będzie możliwość zakupu publikacji oraz zdobycia autografu.

Utrudnienia w ruchu drogowym

wabrzezno.pl; Krzysztof Bas włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altZarząd Dróg Powiatowych w Wąbrzeźnie informuje, że w związku z remontem przepustu pod drogą powiatową nr 1701C Działowo – Stanisławki w m. Pólko, na odcinku drogi od m. Stanisławki do m. Nowa Wieś Królewska wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Ruch odbywać się będzie objazdem drogami gminnymi o długości ok. 0,9 km.

PODSUMOWANIE AKCJI

wabrzezno.com; Marek Barański włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altW dniu 19.05.2011r. na Placu Jana Pawła II odbył się happening profilaktyczny „Nie jeźdź na podwójnym gazie- szkoda życia”. Celem akcji profilaktycznej było poznanie właściwych zasad zachowania się na drodze, promowanie bezpieczeństwa oraz uświadomienie ludziom konsekwencji wypływających z prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Turnus rehabilitacyjny w Zakopanem

wabrzezno.pl; Andrzej Kust włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altWychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dębowej Łące dzięki pomocy sponsorów indywidualnych, PCPR w Wąbrzeźnie, Firmie HYDRO – VACUM i „Caritas” Diecezji Toruńskiej, uczestniczyli w dwutygodniowym wyjeździe łącząc przyjemne z pożytecznym.

DNI WĄBRZEŹNA 2011

wabrzezno.com; Dorota Otremba włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altW dniach 30.05 - 5.06.2011r. organizowane są przez Wąbrzeski Dom Kultury Dni Wąbrzeźna`2011 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Wąbrzeźno. Patronat medialny objęły: Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA oraz Miejska Telewizja Kablowa.

Drużyna Nieprzetartego Szlaku z SOSW w Dębowej Łące ruszyła na szlak.

wabrzezno.pl; Andrzej Kust włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altTegoroczny zlot w Stemplewie rozpoczął się w czwartek, 26 maja, zakwaterowaniem, zdobnictwem obozowym, pionierką i znajomością szyfrów, a zakończył harcerskim ogniskiem i wystawieniem wart nocnych. Uroczysty apel odbył się w piątek na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Juliana Tuwima w Stemplewie, gm. Świnice Warckie, powiat Łęczycki, województwo łódzkie. W Zlocie wzięło udział blisko 500 uczestników, którzy przyjechali z całej Polski. Nie mogło zabraknąć drużyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dębowej Łące, która od wielu lat integruje się z drużynami ze Śląska, Mazur, Kaszub i Podkarpacia.

DZIEŃ MATKI W WDK

wabrzezno.pl; Dorota Otremba włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altDnia 26.05.2011r. o godz. 17.00 Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza wszystkie mamy na koncert galowy z okazji Dnia Matki pn. „Dziękuję Ci mamo…”. Podczas imprezy zaprezentują się ...

Wójt Gminy Płużnica poszukuje osób na stanowiska: specjalista - pedagog

ugw.pl; Administrator włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

altWójt Gminy Płużnica poszukuje osób na stanowiska: specjalista - pedagog. Wybrane osoby zostaną zatrudnione w wymiarach 40 godzin miesięcznie (umowa zlecenie) do sierpnia 2013 w ramach projektu "Przedszkole oknem na świat" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Rozmowy o Polsce” - spotkania z mieszkańcami

biuro poselskie M. Drab włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Poseł na Sejm RP Marzenna Drab zaprasza na spotkania z cyklu „Rozmowy o Polsce”. W spotkaniach tych wezmą udział Poseł RP Małgorzata Sadurska i Poseł RP Edward Czesak.

Konkurs fotograficzny

ugw.pl; Administrator włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

altFundacja Lokalna Grupa Działania WIECZNO ogłasza konkurs fotograficzny pn. ,,Na Rycerskim Szlaku”. Celem konkursu jest promowanie Regionu Wieczno, Szlaku Rycerskiego oraz ukazanie piękna przyrody i ciekawych miejsc naszego regionu. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: Kategoria 1 - Krajobrazy Regionu Wieczno (np. przyroda i miejsca atrakcyjne turystycznie)

VII sesja Rady Powiatu

wabrzezno.pl; Marta Rewer włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 26 maja 2011 r. o godz. 13oo w sali 133 Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 44 odbędzie się siódma w IV kadencji sesja Rady Powiatu w Wąbrzeźnie.