joomla templates top joomla templates template joomla

Egzaminy zawodowe zakończone – czekamy na wyniki

wabrzezno.pl ; Danuta Krzyżanowska włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Wąbrzeźnie zakończył się, trwający niemal tydzień, etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych.

Lokal mieszkalny na sprzedaż

wabrzezno.com ; Leszek Kawski włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altBurmistrz Wąbrzeźna ogłosił pierwszy, nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż niezasiedlonego lokalu mieszkalnego nr 21 o powierzchni użytkowej 43,80 m˛ (składającego się z kuchni, 2 pokoi, przedpokoju i łazienki z wc, do którego przynależy piwnica o powierzchni 4,30 m˛) ...

PÓŁKOLONIE Z WCPTiIS

wabrzezno.com ; Monika Marszałek włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altW dniach 4.07- 8.07.2011 r. w Wąbrzeskim Centrum Profilaktyki Terapii i Integracji Społecznej odbywały się półkolonie letnie dla dzieci z terenu miasta Wąbrzeźna oraz okolic.

ZAPRASZAMY NA PODZAMCZE

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altW piątek (08.07.2011) o godz. 20.00 w wąbrzeskim amfiteatrze odbędzie się dancing.Główną gwiazdą wieczoru będzie zespół Saxo. Serdecznie zapraszamy !!!

URZĄD W REMONCIE

wabrzezno.com ; Eliza Wojnowska-Tywanek włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altTermomodernizacjaTrwają roboty budowlane związane z realizacją projektu pn. „Termomodernizacja budynków Urzędu Miejskiego w Wąbrzeźnie”.

AUTO BEZ KIEROWCY?

wabrzezno.com ; Marek Barański włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altWąbrzescy policjanci zatrzymali 13-latka który kierował samochodem. Ojciec chłopaka ukarany został mandatem a o losie młodocianego kierowcy zadecyduje sąd.

Sukces uczennicy wąbrzeskiego LO

wabrzezno.pl; Anna Wetzel włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altJoanna Cisło, uczennica kl. I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Działowskiego w Wąbrzeźnie zajęła III miejsce w literacko- fotograficznym Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Zabytki naszego regionu” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki „Stara Ochronka” w Bydgoszczy. Konkurs został przeprowadzony pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego oraz Kujawsko- Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Święto Policji w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie

wabrzezno.pl ; Anna Wetzel włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 15 lipca 2011 roku o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji, które przypada w rocznicę powołania Polskiej Policji Państwowej, tj. 24 lipca.

SŁONECZNE WAKACJE

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altWąbrzeski Dom Kultury zorganizował w dniach 4.07-8.07.2011r. Słoneczne wakacje dla dzieci. W codziennych spotkaniach brało udział ok. 15 młodych wąbrzeźnian, którzy uczestniczyli w przygotowanych przez animatorów kultury warsztatach tematycznych.

Odbyła się VIII sesja Rady Powiatu

wabrzezno.pl ; Marta Kopeć włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altW dniu 30 czerwca 2011 r. odbyła się VIII sesja Rady Powiatu. Tematem obrad było sprawozdanie z realizacji Planu Gospodarki Odpadami Powiatu Wąbrzeskiego za lata 2009-2010, którą omówił Pan Mirosław Okrasa...

Polska Prezydencja w Unii Europejskiej

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

altOd dziś tj. 1 lipca 2011 br. przez kolejne sześć miesięcy nasze państwo przewodniczyć będzie w Radzie Unii Europejskiej.

POGORSZENIE JAKOŚCI WODY

wabrzezno.com ; Marek Kondraciewicz włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altMiejski Zakład Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o. w Wąbrzeźnie zawiadamia że w nocy z dnia 27/28-06-2011 ( poniedziałek/wtorek ) od godz. 1.00 do godz. 5.00 ...

WYSTAWA STARYCH POJAZDÓW

wabrzezno.com ; Dorota Otremba włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

altWystawa starych pojazdów -CWA ’ 11 Data: 17.07.2011r. Godzina: od godz. 11.00 do godz. 15.00 Miejsce: Wąbrzeźno – Plac Jana Pawła II