joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkaniec Wąbrzeżna pożyczył auto od teścia i "po pijaku" zawiózł ranną córkę do Regionalnego Szpitala w Grudziądzu. Tam go zatrzymano, miał 1,3 promila

T.W./eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

W sobotę, 24 czerwca br., grudziądzcy strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który będąc pod wpływem alkoholu przyjechał samochodem do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego. 

Nie miał siły jechać dalej stanął na poboczu. Kiedy przyuważyła go policja próbował uciekać. Miał 2 promile alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Na nic zdały się próby 22 – latka uniknięcia kontroli drogowej w Książkach. Kierujący golfem mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. Policjanci drogówki przeprowadzając kontrolę drogową w Książkach zauważyli, iż w pewnej odległości od nich na poboczu zatrzymał się volkswagen. 

Hodował konopie indyjskie w szafie we własnym domu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci w trakcie interwencji w jednym z domów na terenie Wąbrzeźna ujawnili konopie indyjskie. Rośliny rosły w szafie odpowiednio przygotowanej do uprawy. Wąbrzescy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Wąbrzeźna. 

Pijany kierowca ciężarówki wpadł w policyjnej łapance

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci w czasie prowadzonych działań „Trzeźwy kierujący” zatrzymali pijanego 56-letniego kierowcę ciężarówki. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Dziś od wczesnych godzin porannych wąbrzescy stróże prawa prowadzili działania pod hasłem „Trzeźwy kierujący”. 

Pijany 16-letni "kierowca" ukradł auto i zabrał na przejażdżkę nastoletnich kolegów z okolic Chełmna i Brodnicy. Po drodze nie spodobał im się peleton wyścigu kolarskiego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Wąbrzeźno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali trzech nieletnich mężczyzn. Znajdując się w stanie nietrzeźwości podróżowali skradzionym autem. Wyzywali uczetników peletonu międzynarodowego wyścigu kolarskiego juniorów, po zatrzymaniu znieważali policjantów. 

Policyjne polowanie na pijanych kierowców. Dwóch pijanych kierowców zatrzymanych oraz pięć dowodów rejestracyjnych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci w trakcie trwania akcji „Trzeźwy kierujący” zatrzymali dwóch pijanych kierujących, pięć dowodów rejestracyjnych. Badaniu trzeźwości poddano 900 kierowców. Dziś wąbrzescy policjanci prowadzili na drogach powiatu wąbrzeskiego działania pod hasłem „Trzeźwy kierujący”. 

Kopał doły koparką po pijaku. Uszkodził ogrodzenie w jednej z posesji i wpadł

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; mapa: google; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

Policjanci ruchu drogowego zakończyli niebezpieczną jazdę koparko – ładowarki. Kierujący nią 40 latek uszkodził ogrodzenie posesji w miejscowości Czystochleb. W sobotę przed godziną 21.00 wąbrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Czystochlebia o kierującym koparko – ładowarką, który uderzył w ogrodzenie posesji, uszkodził je i odjechał. 

Włamali się do baru, ukradli alkohole. Nie zdążyli ich skosztować bo zatrzymała ich policja

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Wąbrzeźno; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno wiadomości

Wąbrzescy policjanci patrolówki zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do baru. W trakcie interwencji jeden z nich przemocą chciał wpłynąć na czynności służbowe funkcjonariusza. Dyżurny wąbrzeskiej komendy we wtorek przed północą otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z barów na terenie miasta.