joomla templates top joomla templates template joomla

Kiermasz lokalnych publikacji

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno kulturalne

W Miejskim Punkcie Informacji trwa promocyjna sprzedaż lokalnych publikacji. Kiermasz książek trwał będzie do końca grudnia br. Wśród tytułów na uwagę zasługują: „Z uśmiechem do śmiechu”, „Gawędy o Niedźwiedziu”, „O Mikołaju Koperniku zagadek 300”, „Paweł Bączyński”...

Rozśpiewane dzieciaki

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno kulturalne

6 grudnia br. zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewane dzieciaki – teksty Jacka Cygana i nie tylko…”. Będzie to już siódme spotkanie z piosenką Jacka Cygana i innych twórców. Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Leszka Kawskiego.

Pomóżmy wychowankom SOSW

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Są w finale. Mają ogromną szansę na główną nagrodę. O miano najlepszego rywalizować będą z zespołami z Olsztyna i województwa małopolskiego. My też możemy mieć udział w ich sukcesie - wystarczy jedno kliknięcie.

Poradź się komornika

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Krajowa Rada Komornicza dla najstarszej grupy naszego społeczeństwa organizuje Dzień Otwarty Komorników Sądowych.

Dyżur specjalisty – pracownika Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ...

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

Dyżur specjalisty – pracownika Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego - 09 grudnia 2014 roku Konsultanci Punktów Informacyjnych nieodpłatnie udzielają odpowiedzi w formie konsultacji bezpośrednich na wstępne zapytania dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Szansa dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

Szansa dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dębowej Łące. Każdy może mieć udział w naszym sukcesie - wystarczy jedno kliknięcie! 

Vambresia zagra z Drwęcą Novar

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrześno sport

Zarząd UKS Vambresia – Worwo zaprasza na mecz II ligi kobiet. 23 listopada zagrają: UKS Vambresia – Worwo Wąbrzeźno — UKS Drwęca Novar Lubicz.

VI Miejski Jarmark Świąteczny

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno kulturalne

14 grudnia zapraszamy na VI Jarmark Świąteczny. W niedzielę – 14 grudnia wąbrzeski rynek wypełni się atmosferą świąteczną. Będą stargany, w których kupimy niepowtarzane i oryginalne prezenty świąteczne. Będą zabawy i konkursy. Królować będą muzyka i kolędy...

Program Opieki nad Zabytkami

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Na zlecenie burmistrza opracowany został Gminny Program Opieki nad Zabytkami dla Gminy Miasto Wąbrzeźno na lata 2015 – 2018.

XXIV Olimpiada Wiedzy Rolniczo - Ekologicznej – etap powiatowy

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

W dniu 20 listopada 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie odbył się etap powiatowy XXIV Olimpiady Wiedzy Rolniczo – Ekologicznej zorganizowany przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. W olimpiadzie startowało 14 uczestników w tym 2 kobiety. 

Badania mammograficzne w Wąbrzeźnie

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

Bezpłatna mammografia w Mammobusie dla kobiet w wieku 50-69 lat, które można będzie wykonać 4 grudnia 2014 r. w Wąbrzeźnie przy Pływalni Miejskiej, ul. Matejki 2a

Szanowni Mieszkańcy Gminy

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

Wszystkim Mieszkańcom serdecznie dziękuję za ogromne poparcie, jakie zostało mi udzielone w wyborach na stanowisko Wójta Gminy Wąbrzeźno. Zapewniam, że nie zawiodę Państwa zaufania, a swoją wytrwałą pracą potwierdzę Państwa wybór.

Kurs brydża

wab włącz . Opublikowano w Wąbrześno sport

Na bezpłatną naukę gry w brydża zaprasza Wąbrzeski Klub Brydżowy. Kurs rusza już 17 listopada. Do udziału w nim Klub zaprasza głównie osoby w wieku. 60 +. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe.