joomla templates top joomla templates template joomla

Wielkanocne konkursy rozstrzygnięte

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno

23 marca 2015r. ogłoszono wyniki konkursów plastycznych „Pisanka i Kartka Wielkanocna”, zorganizowanych przez WDK. Wpłynęło ponad 300 prac. Jury, po obejrzeniu prac, nagrodziło i wyróżniło następujące osoby

Rezyduje na Jeziorze Zamkowym

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

W tym roku w Wąbrzeźnie zimuje jeden łabędź. Prawdopodobnie nie był jeszcze zbyt silny, aby wyruszyć w drogę do cieplejszych zakątków. 

Aktywny Senior

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki zaprasza na konferencję zatytułowaną „Aktywny Senior”. 

Stawki podatkowe w 2015 roku

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

Stawki podatku pozostały na poziomie roku 2014. Rada Gminy obniżyła cenę żyta z kwoty 61,37 zł/dt (cena GUS) do kwoty 58,00 zł/dt. Wobec powyższego stawka podatku rolnego od dnia 1 stycznia 2015 r. wynosić będzie 145,00 zł dla gospodarstw rolnyh oraz 290,00 zł dla użytkowników rolnych niestanowiących gospodarstwa rolnego.

Unia zagrała w GOL CUP

Agnieszka Gwarek/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wąbrześno sport

Zespół Unii zajął 5. miejsce w turnieju „GOL CUP” 2015. Odbył się on w sobotę (10 stycznia br.), w brodnickiej hali OSiR. - W turnieju wzięła udział drużyna „UNII” złożona z chłopców rocznika 2003 i 2004 – informuje Sebastian Isbrandt. 

Wieczór dla Angeliki

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

6 grudnia młodzież z ZSZ oraz pracownicy WDK zapraszają na Wieczór dla Angeliki. W programie kabaret „Wszystko jedno” oraz kiermasz. Początek imprezy godz. 19.00.

Czat z burmistrzem

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Dzisiaj spotkanie na czacie z burmistrzem. Wszystkich chętnych zapraszamy na godz. 15.00. Na rozmowę z burmistrzem L. Kawskim zapraszamy na godz. 15.00. Burmistrz będzie do dyspozycji Internautów do godziny 16.00.

Komputery od marszałka – dodatkowy nabór

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu ogłosił przeprowadzenie dodatkowego (uzupełniającego) naboru wniosków w ramach realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (druga edycja)”.

20 LAT MINĘŁO...

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

Dwadzieścia lat temu w grudniu 1994 roku ukazał się pierwszy numer gazety samorządowej „Gminne Wieści”. 

Modernizacja stacji uzdatniania wody w Czystochlebiu

ugw.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno gminne

Przy udziale środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zmodernizowano stację uzdatniania wody w Czystochlebiu. Na realizację robót Gmina Wąbrzeźno otrzymała pożyczkę w wysokości 332.536,00 zł.

Oni tworzyli naszą historię

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno kulturalne

Urząd Marszałkowski zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „Oni tworzyli historię”. Dla najlepszych atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Medale na 50-lecie małżeństwa

wabrzezno.com włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno samorząd

Urząd Stanu Cywilnego w Wąbrzeźnie prosi o zgłaszanie osób, które w roku 2015 będą obchodzić 50-lecie pożycia małżeńskiego lub obchodzili wcześniej, a nie otrzymali medali.

Odbyła się I sesja V kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

wabrzezno.pl włącz . Opublikowano w Wąbrzeźno powiatowe

W dniu 27 listopada 2014 r. odbyła się I sesja V kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie, którą otworzył radny senior. Nowo wybrani radni złożyli ślubowanie. Na Przewodniczącego Rady Powiatu wybrany został radny Adam Puchała, który funkcję tę pełnić będzie już czwartą kadencję.